Payless Car Rental

Privatumo politika

ĮVADAS: klientų privatumas – labai svarbus dalykas, dėl to „Payless Car Rental®“ (toliau – „Payless“ arba „mes“) jį traktuoja labai rimtai. Asmeninės informacijos (toliau –„asmeninė informacija“), kurią mums pateikiate šioje interneto svetainėje (toliau – „svetainė“), apsaugą laikome savo pareiga. Šiame dokumente apibrėžta mūsų privatumo politika, taikoma renkant, tvarkant ir perduodant jūsų asmeninę informaciją.

SUTIKIMAS: jei lankotės šioje svetainėje, daroma prielaida, kad sutinkate su toliau išdėstyta privatumo politika. Jeigu su šios privatumo politikos nuostatomis nesutinkate, privalote nedelsdami liautis šia svetaine naudotis. Lankydamiesi šioje svetainėje arba sudarydami su mumis, mūsų franšizės turėtojais arba filialais nuomos sutartį suteikiate mums, mūsų franšizės turėtojams arba filialams teisę naudoti, perduoti ir saugoti jūsų asmeninę informaciją. Šią privatumo politiką galime bet kada pakeisti.

KOKIĄ ASMENINĘ INFORMACIJĄ RENKAME?

Asmeninė informaciją, kuria pateikiate. Renkame ir laikome įvairią asmeninę informaciją, kurią gauname per įvairias savo svetainės užklausų formas. Į šią renkamą ir laikomą jūsų asmeninę informaciją įeina:

Jūsų vardas ir pavardė

Jūsų el. pašto adresas

Jūsų telefono numeris

Pašto kodas, adresas

Gimimo data

Duomenis apie klientus renkame dviem būdais:

1) Kai pateikiama „Payless“ paslaugų rezervacija. Informacija, kurią siunčiate, išsaugoma mūsų duomenų bazėje ir atskleidžiama franšizės turėtojams bei filialams, kuriems ši informacija reikalinga, kad jums būtų galima pateikti nuomojamą automobilį. Ši informacija neatskleidžiama jokioms trečiosioms šalims ar kitoms „Payless“ įmonėms.

2) Kai registruojamasi į „Payless“ akciją arba programą. Informacija, kurią siunčiate, naudojama tik „Payless Car Rental“ (ir partnerių įmonių) akcijoms, konkursams, naujienlaiškiams ir būsimiems renginiams (pasiūlymams). Be tiesioginio jūsų sutikimo niekada neperduosime šios informacijos jokiai trečiajai šaliai.

Jei registravotės į „Payless“ konkursą arba akciją, tačiau dalyvauti nebenorite, visų būsimų „Payless Car Rental System, Inc.“ laiškų galite atsisakyti.

Spustelėję čia Būsite nukreipti į klientų aptarnavimo puslapį, kuriame galėsite nurodyti, jog pageidaujate atsisakyti.

Be to, galite pasinaudoti toliau aprašytu pasirinkimo nurodymo metodu, kuris iš esmės yra neelektroninė atsisakymo sistemos versija. Galite mums atsiųsti laišką ir jame nurodyti, jog pageidaujate, kad jūsų duomenys būtų pašalinti. Kai šį laišką gausime, jūsų asmeninę informaciją iš akcijų duomenų bazės pašalinsime rankiniu būdu.

Yra viena pasirinkimo nurodymo ir duomenų rinkimo politikos, aprašytos aukščiau, išimtis. Jei „Payless“ sužino, kad mūsų produktais (paslaugomis) naudojotės nusikalstamai arba bendrininkaudami atliekant nusikaltimą, „Payless“ gali visą atitinkamą informaciją suteikti teisėsaugos institucijoms, jei tik ši informacija reikalinga joms atliekant tyrimą. Be to, „Payless“ gali panaudoti jūsų informaciją arba atskleisti ją trečiosioms šalims, jei tai reikalinga ryšium su jūsų padarytu sutarties su „Payless“ pažeidimu.

Galite nuspręsti tam tikros informacijos nepateikti, tačiau tokiu atveju galite neįgyti galimybės pasinaudoti kai kurių mūsų paslaugų privalumais.

Slapukai. Kaip ir daugelis kitų svetainių, naudojame slapukus. Slapukai – tai mažos programos, kurias perkeliame į jūsų kompiuterio standųjį diską, kad galėtume jus atpažinti ir sukurti jūsų poreikius atitinkančią aplinką. Jei slapukų naudoti nepageidaujate, galite juos lengvai išjungti interneto naršyklės įrankių juostoje spustelėję mygtuką „Help“ (Žinynas). Tada susiraskite nurodymus, kaip nustatyti naršyklę, kad slapukų ji nepriimtų, arba praneštų kiekvienąsyk, kai naują slapuką gaunate. Be to, šią ir kitas svetaines galite lankyti anonimiškai, naudodamiesi pagalbinėmis programomis, sukurtomis kitų privačių įmonių.

Jei slapukus išjungsite, kai kurios svetainės dalys ir tam tikros paslaugos gali neveikti arba jomis pasinaudoti gali būti sunkiau.

Kita informacija. Kiekvienas kompiuteris turi IP („Internet Protocol“) adresą. Kompiuterių, iš kurių lankomasi šioje svetainėje, IP adresai yra registruojami. Be to, automatiškai renkame ir kitą informaciją, tokią kaip el. pašto adresai, naršyklių tipai, operacinės sistemos ir svetainių, kurios nukreipė į mūsų svetainę, URL adresai.

KAIP SAUGOME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

„Payless Car Rental®“ neabejoja, kad jūsų asmeninės informacijos saugumas – nepaprastai svarbus. Mūsų svetainė naudoja šifravimo technologiją „Secure Sockets Layer“ (SSL), be to, yra patvirtinta SSL sertifikatu.

KAIP NAUDOJAME JŪSŲ ASMENINĘ INFORMACIJĄ?

Jūsų asmeninę informaciją galime naudoti įvairiems verslo tikslams, pavyzdžiui:

atsakydami į jūsų klausimus;

organizuodami klientų aptarnavimą ir nagrinėdami skundus;

tobulindami svetainę ir spręsdami bet kokias technines problemas;

Csusisiekdami su jumis dėl produktų ir paslaugų, kurias svetainėje siūlome mes, „Payless Car Rental®“ franšizės turėtojai, „Payless Car Rental®“ partnerių įmonės ir tam tikros trečiosios šalys;

vykdydami atitinkamų įstatymų ar reglamentų nuostatas.

Jūsų asmeninę informaciją galime atskleisti savo filialams, pavaldžiosioms įmonėms, rangovams ir franšizės turėtojams, jei tik to reikia, kad šios įmonės galėtų jus aptarnauti.

Jūsų asmeninę informaciją galime atskleisti atitinkamoms teisėsaugos institucijoms, jei tai būtina pagal teismo nurodymą ar šaukimą, dėl vyriausybės atliekamo tyrimo ar kito teisėto reikalavimo.

Jūsų asmeninę informaciją galime atskleisti trečiosioms šalims, jei įvyktų bendrovės pardavimas, susijungimas, įsigijimas ar kitas korporacinis įvykis.

KAIP GALITE VALDYTI SAVO ASMENINĖS INFORMACIJOS NAUDOJIMĄ?

Ar gauti el. laiškus bei specialiuosius pasiūlymus iš mūsų bei kitų subjektų, pasirinkti galite patys. Jei savo pasirinkimą norite pakeisti arba mūsų el. laiškų nebepageidaujate, galite tai nurodyti atnaujinę savo profilį internete arba paskambinę telefonu +370 52 507500.

KAIP SAUGOME VAIKŲ PRIVATUMĄ?

Mūsų svetainė iš esmės skirta ne jaunesniems kaip 18 metų asmenims. Nereklamuojame ir nekuriame jokių specialiai vaikams skirtų sričių. Taigi, neprašome jokios asmeninės informacijos iš naujesnių nei 13 amžiaus vaikų ir tyčia jos nerenkame. Jei sužinome, kad gavome asmens, kuriam, jo teigimu arba pagal kitus pagrįstus požymius, yra mažiau nei 13 metų, asmeninę informaciją, šią informaciją iš savo sistemų ištriname.

KAIP GALITE SU MUMIS SUSISIEKTI?

Norime, kad „Payless Car Rental®“ jums paliktų tik geriausius įspūdžius, kuriais galėtumėte mėgautis. Jei turite kokių nors klausimų arba manote, kad ši privatumo politika buvo pažeista, susisiekite su mumis šiuo adresu:

Payless Car Rental Lietuva

B. Radvilaitės g. 5A, Vilnius 01124

Lietuva